Anksčiau, siekiant steriliai išvalyti patalpas, plačiai naudoti įvairūs cheminiai valikliai, plovikliai. Dažniausiai paviršiai buvo valomi rankomis, primityvia įranga (šluostės, šluotos, nefunkcionalūs dulkių siurbliai ir pan.). Šiandien mūsų komanda naudoja efektyvią, patikimą, ilgai tarnaujančią ir, svarbiausia, visiškai žmonių sveikatai nekenksmingą įrangą. Valymas garais itin pasiteisina maisto pramonėje, restoranų virtuvėse, nes vieno valymo metu pašalinami visi nešvarumai, riebalai, E-coli, listeria, salmonela ir kitos bakterijos, grybelio, pelėsio sporos, o ant paviršių nelieka chemikalų toksinių dalelių.
Garų prietaisus naudojame valant minkštuosius baldus, kilimus ar užuolaidas viešbučiuose, restoranuose, kitose viešosiose erdvėse, kur nuolat keičiasi klientai ir nėra galimybių laukti, kol išplauti paviršiai išdžius. Garų prietaisai saugiai dezinfekuoja paviršius, sunaikindami net iki 99,99proc. bakterijų.Su valymo garais prietaisais bet kokias patalpas išvalome greitai, kruopščiai, beveik ar ir visiškai nenaudodami buitinių valiklių. Valymas garais –ekologiškas būdas palaikyti švarą. Valymo garais prietaisus itin pamėgo mažus vaikus auginantys
tėvai, kuriems svarbu palaikyti ne tik idealią švarą nenaudojant chemijos.Mokslininkų skaičiavimais, buitinių valiklių sudėtyje yra per 10proc. alergizuojančių,dirginančių odą, kenkiančių kvėpavimo takams medžiagų. Jų poveikis yra ilgalaikis, agresyvus ir sukeliantis įvairias sveikatos problemas. Net iki 30proc. buitinių valiklių neatitinka teisės aktų reikalavimų ir yra nesaugūs naudoti. Buitinių valiklių gamybos pramonėje naudojama per 80 tūkst. sintetinių cheminių medžiagų, iš kurių ištirta tik apie 1000. Antra, žmonės kamuojami įvairių alergijų. Dažniausiai pasitaikanti–alergija dulkių erkutėms: nuo jos kenčia 30proc. žmonių, 13proc. turi alergiją gyvūnams, o nuo sezoninės žiedadulkių alergijos kenčia 5proc. lietuvių ir net kas 5 europietis. Tačiau, anot Europos alergologų ir imunologų akademijos, jau greičiau nei po 10 m. viena ar kita alergija paveiks maždaug kas antrą žmogų. Alergenai klesti prastai valomose, retai vėdinamose patalpose. Todėl reikia ieškoti ekologiškų bei efektyvių valymo sprendimų.