Dezinfekcija rūko
generatoriumi

Generatorius per 1 - 180 sekundžių išpurškia dezinfekcinį skystį, tokiu būdu galima išdezinfekuoti įvairių dydžių patalpas. Rūkas pasiekia vietas, kurios įprastu būdu nėra pasiekiamos, nes pasklisdamas patalpoje jis prasiskverbia net į mažiausius tarpelius.

DEZIFOG® skystis sukurtas pagal specialią formulę, kad dezinfekcinės medžiagos būtų lengvai pernešamos rūko būdu.

Paskleidžiant rūką turintį dezinfekcinių medžiagų, padengiami ne tik horizontalūs, tačiau ir vertikalūs paviršiai.

Dezinfekcinis skystis DEZIFOG yra toks efektyvus, kad išnaikina ore tvyrančius virusus, bakterijas, grybelius, taip užkirsdamas kelią jiems nusėsti ant paviršių.

Oro lašeliniu būdu išpurškiami dezinfekcinio skysčio lašeliai yra itin smulkūs (1-10µ). Tuo tarpu purškiant purkštuvu jie yra 100 kartų didesni. Todėl tai leidžia įsiskverbti į pačias mažiausias ertmes.


PATALPŲ OZONAVIMAS

Ozonavimas – vienas efektyviausių oro, esančio uždarose patalpose, valymo būdas.
Ozonavimas – procedūra, valanti aplinką, aktyviuoju deguonimi – ozonu. Tai vienintelis universalus ir šiuolaikiškas oro apdirbimo metodas, nes turi savyje baktericidinių, fizinių bei organinių teigiamų savybių santykius. Oro,vandens, maisto produktų bei visos aplinkos ozonavimas- šiuolaikinio žmogaus sveiko gyvenimo evoliucijos pradžia.

Patalpų ozonavimas greitos gamybos įrenginiais – specialiai sukurtais generatoriais – šiuolaikiškas, saugus bei efektyvus – bent kokių kvapų pašalinimo būdas, o taip pat oro dezinfekcijos, visų paviršių sterilizacijos ir visų ore tvyrančių alergenų patalpose panaikinimo būdas. Ozonas patenka į visas terpes, į kurias gali patekti deguonis, panaikindamas nemalonius kvapus; įskaitant baldų paviršius, sunkiai pasiekiamas vietas: tarpvietes balduose, kiliminėje dangoje bei kilimuose, tapetuose, tinke ir t.t. Dezinfekcija ozonavimo įrenginio pagalba yra kelis kartus efektyvesnė, palyginus su ultravioletinių spindulių lempomis, nes šis procesas trunka daug greičiau, negu naudojant ultravioletinius spindulius. Taip pat, pažymėtina, kad daugelis mikroorganizmų (pvz. pelėsis), atsparūs ultravioletiniams spinduliams, tačiau neatsparūs ozonui. Ozono baktericidinis poveikis yra 50 kartų didesnis ir 3000

kartų greitesnis, nei chloro poveikis.

Mūsų teikiamos paslaugos

Mes siūlome platų valymo paslaugų, užtikrinančių puikius rezultatus ir turinčių teigiamą poveikį Jūsų gyvenimo kokybei, spektrą.


Baldų, audinių, čiužinių, kilimų valymas ir dezinfekavimas.

Dulkių erkučių ir alergenų naikinimas karštais garais.

Nikotino ir dervų nuosėdų šalinimas nuo sienų, grindų, užuolaidų ir kitų paviršių.

Vonių, kriauklių, plytelių sienų, vonios kambario armatūros valymas ir dezinfekavimas.

Sanitarinių mazgų dezodoravimas ir dezinfekcija, valymas.

Linoleumo, PVC dangos, plytelių ar natūralaus akmens grindų valymas.
Riebalų valymas garais maisto gamybos vietose.

Langų, vitrinų ir veidrodžių valymas.

Kiti valymo darbai užtikrinantys idealią švarą ir higieną.

Atliksime profesionalią dezinfekciją (Pagal pasaulio sveikatos organizacija, garų karštis yra vienas iš gerai žinomų virusų pašalinimo būdų. Norint sunaikinti virusus, būtina aukštesnė, nei 71°C temperatūra).
Patalpų ozonavimas.
Patalpų dezinfekavimas rūko generatoriumi.

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!